Kune
Tomasz Hipsz
Kategorie: Fantastyka, fantasy. Miłość, romans. Powieść, beletrystyka. Seks, erotyka.
Rok wydania lub ukończenia: 2014 | E-book dostępny u nas od: 2016-12-08
Średnia ocena: 4.83 | Liczba ocen: 6
Liczba pobrań: 1059
Autor zabiera czytelników w fascynującą wyprawę w kosmos, gdzie najważniejsza okazuje się ... miłość.

Mark Novak, czyli główny bohater książki, jest dojrzałym facetem chcącym zostawić za sobą przeszłość. Liczy na to, że ciepła posada w odizolowanej bazie na Księżycu, pomoże mu oderwać się od ziemskich problemów. Zgodnie z oczekiwaniami czytelnika, jego założenia się nie spełniają. Po pierwszych perypetiach związanych ze zmianą otoczenia, zamiast stabilizacji zaczynają się problemy. Jednak wątek sensacyjny rozwija się stosunkowo powoli i nie stanowi sedna utworu.

Nieoczekiwanie głównym wątkiem książki jest życie uczuciowe bohatera. Po trudnych przeżyciach nie szuka ani nie oczekuje towarzystwa, uczuć i związku. Opis jego przemyśleń, uczuć i emocji jest bardzo bezpośredni i pozwala przeżywać losy bohatera. Dopełnieniem tego wątku są sceny erotyczne przedstawione w sposób gustowny i pobudzający wyobraźnię.

Dużą jej zaletą książki jest humor i sarkastyczne podejście głównego bohatera do siebie. Książka zaciekawia, serwuje sporą dozę luzu, emocji i intymności, które powodują że wciąga w swój świat i przyciąga uwagę do końca.

O AUTORZE

Tomasz Hipsz jest informatykiem i specjalistą od marketingu. Firmę świadczącą usługi związane z internetem założył w roku 1996, jeszcze podczas studiów na Politechnice Warszawskiej. Stworzył jeden z pierwszych polskich sklepów internetowych i kierował nim. Rozwijał się wraz z rozwojem zasięgu sieci - w ciągu lat, które upłynęły od uruchomienia jego własnej firmy, pomagał budować strony internetowe i reklamować się online 350 firmom, zarówno polskim, jak i międzynarodowym.

 

[Ten e-book udostępnił jego autor]

Recenzje
Zgrabnie napisana opowieść o zycziu na stacji księżycowej z wątkiem miłosnym
( 2017-07-10 13:37:11 )
Autor: E.T.
Przyjemnie i szybko się czyta
( 2017-06-27 01:10:04 )
Autor: Mario